Programat miercuri, 11 martie, la ora 18.30, în Sala Polivalentă din Capitală, meciul CSM București - SCM Rm. Vâlcea din Liga Florilor la handbal se va disputa fără spectatori.Disputa contează pentru etapa cu numărul 18, fiind amânată din 29 februarie.
Gruparea bucureșteană a dat un comunicat în urmă cu puțin timp: ”În urma ultimelor măsuri comunicate de Raed Arafat cu privire la Covid-19, vă informăm că biletele pentru meciul de handbal feminin dintre CSM Bucureşti şi SCM Râmnicu Vâlcea, au fost scoase de la vânzare. Rămânem în legătură cu autorităţile şi vom reveni cu detalii de îndată ce primim informaţii noi! Vă mulţumim pentru înţelegere!”.
În clasament, SCM Rm. Vâlcea ocupă locul 1 cu 43 de puncte obținute în 17 meciuri disputate, iar CSM București este pe 2, cu 40 de puncte, dar și un meci mai puțin jucat.

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu