Wikipedia

Rezultatele căutării

duminică, 18 octombrie 2020

FOTBAL / TURCIA: Denis Alibec a debutat la Kayserispor

Transferat zilele trecute, Denis Alibec a debutat la Kayserispor. Internaționalul român a intrat în minutul 66 al meciului pierdut (1-3), pe teren propriu, cu Sivasspor, în etapa cu numărul 5 din prima ligă a Turciei.

Coleg cu Alibec, Cristian Săpunaru a fost eliminat în minutul 75, când a văzut direct cartonașul roșu. La Kayserispor a fost integralist portarul Silviu Lung Jr.

Golurile au fost marcate de Kanga Aka (min. 52),  respectiv Erdal (min. 29), Yatabare (min. 61) şi Fajr (min. 83).

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

FOTBAL / CUPA ROMÂNIEI: Dan Petrescu susține că evoluția CFR-ului a fost un „dezastru”

Campioană a României, CFR Cluj a scos un egal (1-1), astăzi (joi, 20 octombrie), în disputa cu echipa Universitatea Cluj, una care a contat ...